Sold
Still EXU20S
WKH10.026
Sold
- Year: 2014
- Operating hours: 5026
- Weight: 850 kg
Contact us
| Machine incl. charger | |
|---|---|
| Year | 2014 |
| Documentation available | Yes |
| CE marking present | Yes |
| CE certificate present | No |
| Serial number | W40155E00537 |
| Operating hours | 5026 |
| Type | Sta palletwagen |
| Lifting height | 210mm |
| Fork length | 1150mm |
| Fork width | 560mm |
| Drive | Electric |
| Transport dimensions | 1870mm x 720mm x 1380mm (l x w x h) |
| Transport weight [kg] | 850kg |
| Transport packages [pcs.] | 1 |
Downloads
If available for this device, you will find all available documentation below.
Photos
Contact us