Neem direct contact op
| Machine incl lader | |
|---|---|
| Bouwjaar | 2018 |
| Documentatie aanwezig | Ja |
| CE markering aanwezig | Ja |
| CE certificaat aanwezig | Nee |
| Serienummer | F20615J00124 |
| Draaiuren | 554 |
| Trekkracht | 5000kg |
| Aantal wielen | 3 Wielen |
| Opties | Non-marking banden |
| Keuring tot | 11-2026 |
| Aandrijving | Elektrisch |
| Merk/Type | 4 PzS560 |
| Bouwjaar batterij | 2018 |
| Capaciteit | 560Ah |
| Accu spanning | 24V |
| Transportafmetingen | 1600mm x 810mm x 2170mm (l x b x h) |
| Transportgewicht [kg] | 1440kg |
| Transportcolli [st.] | 1 |
Downloads
Indien beschikbaar voor dit apparaat vindt u hieronder alle beschikbare documentatie.
Foto's
Locatie
Deze machine bevindt zich niet in onze opslag in Wijchen. U kunt deze machine vinden op de volgende locatie:
Brouwersstraat 236658 AD Beneden Leeuwen
Neem direct contact op