Contact us
| Machine incl. charger | |
|---|---|
| Year | 2020 |
| Documentation available | Yes |
| CE marking present | Yes |
| CE certificate present | No |
| Serial number | W42362X01094 |
| Operating hours | 7370 |
| Type | Sta palletwagen |
| Lifting capacity | 2000kg |
| Lifting height | 180mm |
| Fork length | 1150mm |
| Fork width | 560mm |
| Drive | Electric |
| Brand/Type | 3 HPZ 375 ? |
| Battery year of construction | 2020 |
| Capacity | 375Ah |
| Battery voltage | 24V |
| Transport dimensions | 2000mm x 720mm x 1500mm (l x w x h) |
| Transport weight [kg] | 1800kg |
| Transport packages [pcs.] | 1 |
Downloads
If available for this device, you will find all available documentation below.
Photos
Contact us