Contact us
| Machine incl. charger | |
|---|---|
| Year | 2020 |
| Documentation available | Yes |
| CE marking present | Yes |
| CE certificate present | No |
| Serial number | F20178X00129 |
| Operating hours | 5861 |
| Type | Sta palletwagen |
| Lifting capacity | 2400kg |
| Lifting height | 200mm |
| Fork length | 2390mm |
| Drive | Electric |
| Brand/Type | 24V 3PzS 465 STILL |
| Capacity | 465Ah |
| Battery voltage | 24V |
| Transport weight [kg] | 1224kg |
| Transport packages [pcs.] | 1 |
Downloads
If available for this device, you will find all available documentation below.
Photos
Contact us