Neem direct contact op
| Machine excl lader | |
|---|---|
| Bouwjaar | 2020 |
| Documentatie aanwezig | Ja |
| CE certificaat aanwezig | Nee |
| Serienummer | 102033303 |
| Aandrijving | Elektrisch |
| Merk/Type | Marathon 05-EPZS-0775 SC |
| Bouwjaar batterij | 2020 |
| Capaciteit | 775Ah |
| Accu spanning | 48V |
| Accu test resultaat | 91% |
| Type | Batterij |
| Transportafmetingen | 1200mm x 900mm x 930mm (l x b x h) |
| Transportgewicht [kg] | 1125kg |
| Transportcolli [st.] | 1 |
Downloads
Indien beschikbaar voor dit apparaat vindt u hieronder alle beschikbare documentatie.
Foto's
Locatie
Deze machine bevindt zich niet in onze opslag in Wijchen. U kunt deze machine vinden op de volgende locatie:
Heliniumweg 10B3133AX Vlaardingen
Neem direct contact op