Neem direct contact op
| Machine incl lader | |
|---|---|
| Bouwjaar | 2021 |
| Documentatie aanwezig | Ja |
| CE markering aanwezig | Ja |
| CE certificaat aanwezig | Nee |
| Serienummer | W42365Y00139 |
| Draaiuren | 2162 |
| Type | Sta palletwagen |
| Hefvermogen | 2500kg |
| Hefhoogte | 180mm |
| Vorklengte | 1600mm |
| Vorkbreedte | 560mm |
| Aandrijving | Elektrisch |
| Merk/Type | 05 EPZ 375 SC |
| Bouwjaar batterij | 2021 |
| Capaciteit | 375Ah |
| Accu spanning | 24V |
| Transportafmetingen | 2800mm x 720mm x 1410mm (l x b x h) |
| Transportgewicht [kg] | 1750kg |
| Transportcolli [st.] | 1 |
Downloads
Indien beschikbaar voor dit apparaat vindt u hieronder alle beschikbare documentatie.
Foto's
Locatie
Deze machine bevindt zich niet in onze opslag in Wijchen. U kunt deze machine vinden op de volgende locatie:
Brouwersstraat 236658 AD Beneden Leeuwen
Neem direct contact op