Neem direct contact op
| Machine incl lader | |
|---|---|
| Bouwjaar | 2020 |
| Documentatie aanwezig | Ja |
| CE markering aanwezig | Ja |
| CE certificaat aanwezig | Nee |
| Serienummer | F20178X00129 |
| Draaiuren | 5861 |
| Type | Sta palletwagen |
| Hefvermogen | 2400kg |
| Hefhoogte | 200mm |
| Vorklengte | 2390mm |
| Aandrijving | Elektrisch |
| Merk/Type | 24V 3PzS 465 STILL |
| Capaciteit | 465Ah |
| Accu spanning | 24V |
| Transportgewicht [kg] | 1224kg |
| Transportcolli [st.] | 1 |
Downloads
Indien beschikbaar voor dit apparaat vindt u hieronder alle beschikbare documentatie.
Foto's
Neem direct contact op