Neem direct contact op
| Machine incl lader | |
|---|---|
| Bouwjaar | 2020 |
| Documentatie aanwezig | Nee |
| CE certificaat aanwezig | Nee |
| Serienummer | W42362X00702 |
| Draaiuren | 2924 |
| Type | Sta palletwagen |
| Hefvermogen | 2000kg |
| Hefhoogte | 200mm |
| Vorklengte | 1150mm |
| Vorkbreedte | 560mm |
| Aandrijving | Elektrisch |
| Merk/Type | Gel battery 24V 200Ah |
| Capaciteit | 200Ah |
| Accu spanning | 24V |
| Transportafmetingen | 2000mm x 720mm x 1500mm (l x b x h) |
| Transportgewicht [kg] | 900kg |
| Transportcolli [st.] | 1 |
Downloads
Indien beschikbaar voor dit apparaat vindt u hieronder alle beschikbare documentatie.
Foto's
Neem direct contact op