Neem direct contact op
| Machine incl lader | |
|---|---|
| Bouwjaar | 2020 |
| Documentatie aanwezig | Ja |
| CE markering aanwezig | Ja |
| CE certificaat aanwezig | Nee |
| Serienummer | W42362X01621 |
| Draaiuren | 6604 |
| Type | Sta palletwagen |
| Hefvermogen | 2000kg |
| Vorklengte | 1150mm |
| Aandrijving | Elektrisch |
| Merk/Type | Gel battery |
| Capaciteit | 200Ah |
| Accu spanning | 24V |
| Transportgewicht [kg] | 850kg |
| Transportcolli [st.] | 1 |
Downloads
Indien beschikbaar voor dit apparaat vindt u hieronder alle beschikbare documentatie.
Foto's
Neem direct contact op