Verkocht
Still EXU20S
WKH10.026
Verkocht
- Bouwjaar: 2014
- Draaiuren: 5026
- Gewicht: 850 kg
Neem direct contact op
| Machine incl lader | |
|---|---|
| Bouwjaar | 2014 |
| Documentatie aanwezig | Ja |
| CE markering aanwezig | Ja |
| CE certificaat aanwezig | Nee |
| Serienummer | W40155E00537 |
| Draaiuren | 5026 |
| Type | Sta palletwagen |
| Hefhoogte | 210mm |
| Vorklengte | 1150mm |
| Vorkbreedte | 560mm |
| Aandrijving | Elektrisch |
| Transportafmetingen | 1870mm x 720mm x 1380mm (l x b x h) |
| Transportgewicht [kg] | 850kg |
| Transportcolli [st.] | 1 |
Downloads
Indien beschikbaar voor dit apparaat vindt u hieronder alle beschikbare documentatie.
Foto's
Neem direct contact op