Vrije-heffing
Neem direct contact op
| Machine incl lader | |
|---|---|
| Bouwjaar | 2020 |
| Documentatie aanwezig | Ja |
| CE markering aanwezig | Ja |
| CE certificaat aanwezig | Nee |
| Serienummer | F20336X00046 |
| Draaiuren | 9797 |
| Type | Sta stapelaar |
| Hefvermogen | 1400kg |
| Hefhoogte | 3830mm |
| Doorrijhoogte | 2365mm |
| Vrije-heffing | 1960mm |
| Vorklengte | 1140mm |
| Vorkbreedte | 560mm |
| Opties | Vrije-heffing, Doppelstock |
| Mast | Duplex |
| Keuring tot | 08-2026 |
| Aandrijving | Elektrisch |
| Merk/Type | BTR 0023V VL41M SFP 002M |
| Bouwjaar batterij | 2020 |
| Capaciteit | 410Ah |
| Accu spanning | 24V |
| Transportafmetingen | 2130mm x 800mm x 2370mm (l x b x h) |
| Transportgewicht [kg] | 1500kg |
| Transportcolli [st.] | 1 |
Downloads
Indien beschikbaar voor dit apparaat vindt u hieronder alle beschikbare documentatie.
Foto's
Locatie
Deze machine bevindt zich niet in onze opslag in Wijchen. U kunt deze machine vinden op de volgende locatie:
Brouwersstraat 236658 AD Beneden Leeuwen
Neem direct contact op