Neem direct contact op
| Machine excl lader | |
|---|---|
| Bouwjaar | 2018 |
| Documentatie aanwezig | Ja |
| CE markering aanwezig | Ja |
| CE certificaat aanwezig | Nee |
| Serienummer | 0232181116 |
| Aandrijving | Elektrisch |
| Merk/Type | Still Li-lon |
| Bouwjaar batterij | 2018 |
| Capaciteit | 335Ah |
| Accu spanning | 48V |
| Type | Batterij |
| Transportafmetingen | 840mm x 630mm x 640mm (l x b x h) |
| Transportgewicht [kg] | 856kg |
| Transportcolli [st.] | 1 |
Downloads
Indien beschikbaar voor dit apparaat vindt u hieronder alle beschikbare documentatie.
Foto's
Neem direct contact op