Neem direct contact op
| Bouwjaar | 2015 |
|---|---|
| Documentatie aanwezig | Ja |
| CE markering aanwezig | Ja |
| CE certificaat aanwezig | Nee |
| Serienummer | VS517 |
| Draaiuren | 5745 |
| Hefvermogen | 4000kg |
| Hefhoogte | 4000mm |
| Doorrijhoogte | 2850mm |
| Vrije-heffing | 2010mm |
| Vorklengte | 1200mm |
| Maximale vorkbreedte | 1140mm |
| Minimale vorkbreedte | 290mm |
| Opties | Vrije-heffing, Werklampen, Volledige cabine |
| Mast | Duplex |
| Aandrijving | Diesel |
| Merk motor | JCB |
| Rijrichting | 2 weg |
| Transportafmetingen | 4400mm x 2030mm x 2820mm (l x b x h) |
| Transportgewicht [kg] | 6800kg |
| Transportcolli [st.] | 1 |
Downloads
Indien beschikbaar voor dit apparaat vindt u hieronder alle beschikbare documentatie.
Foto's
Neem direct contact op