Neem direct contact op
| Bouwjaar | 1990 |
|---|---|
| Documentatie aanwezig | Nee |
| CE certificaat aanwezig | Nee |
| Serienummer | 017072 |
| Hefvermogen | 5000kg |
| Hefhoogte | 4510mm |
| Doorrijhoogte | 3350mm |
| Vrije-heffing | 0mm |
| Vorklengte | 1180mm |
| Maximale vorkbreedte | 1170mm |
| Minimale vorkbreedte | 410mm |
| Mast | Duplex |
| Aandrijving | Diesel |
| Rijrichting | 2 weg |
| Transportafmetingen | 4620mm x 2000mm x 3270mm (l x b x h) |
| Transportgewicht [kg] | 8000kg |
| Transportcolli [st.] | 1 |
Downloads
Indien beschikbaar voor dit apparaat vindt u hieronder alle beschikbare documentatie.
Foto's
Locatie
Deze machine bevindt zich niet in onze opslag in Wijchen. U kunt deze machine vinden op de volgende locatie:
Barkston RdS71 3HU
Neem direct contact op