Contact us
| Machine excl. charger | |
|---|---|
| Year | 2020 |
| Documentation available | Yes |
| CE certificate present | No |
| Serial number | 102033303 |
| Drive | Electric |
| Brand/Type | Marathon 05-EPZS-0775 SC |
| Battery year of construction | 2020 |
| Capacity | 775Ah |
| Battery voltage | 48V |
| Battery test result | 91% |
| Type | Battery |
| Transport dimensions | 1200mm x 900mm x 930mm (l x w x h) |
| Transport weight [kg] | 1125kg |
| Transport packages [pcs.] | 1 |
Downloads
If available for this device, you will find all available documentation below.
Photos
Location
This machine is not in our storage in Wijchen. You can find this machine at the following location:
Heliniumweg 10B3133AX Vlaardingen
Contact us