Contact us
| Machine excl. charger | |
|---|---|
| Year | 2018 |
| Documentation available | Yes |
| CE marking present | Yes |
| CE certificate present | No |
| Serial number | 0232181116 |
| Drive | Electric |
| Brand/Type | Still Li-lon |
| Battery year of construction | 2018 |
| Capacity | 335Ah |
| Battery voltage | 48V |
| Type | Battery |
| Transport dimensions | 840mm x 630mm x 640mm (l x w x h) |
| Transport weight [kg] | 856kg |
| Transport packages [pcs.] | 1 |
Downloads
If available for this device, you will find all available documentation below.
Photos
Contact us