Contact us
| Machine incl. charger | |
|---|---|
| Year | 2020 |
| Documentation available | Yes |
| CE marking present | Yes |
| CE certificate present | No |
| Serial number | W42362X01237 |
| Operating hours | 5430 |
| Type | Sta palletwagen |
| Lifting capacity | 2000kg |
| Fork length | 1150mm |
| Drive | Electric |
| Brand/Type | Gel Battery |
| Capacity | 200Ah |
| Battery voltage | 24V |
| Transport dimensions | 2000mm x 800mm x 1500mm (l x w x h) |
| Transport weight [kg] | 885kg |
| Transport packages [pcs.] | 1 |
Downloads
If available for this device, you will find all available documentation below.
Photos
Contact us