Contact us
| Documentation available | No |
|---|---|
| CE certificate present | No |
| Serial number | 131-1335 |
| Table width | 520mm |
| Max. stroke | 250mm |
| Model | Vertical |
| Travel Y | 450mm |
| Table length | 520mm |
| Travel X | 400mm |
| Control | Conventional |
| Transport dimensions | 1700mm x 1200mm x 2250mm (l x w x h) |
| Transport weight [kg] | 3000kg |
| Transport packages [pcs.] | 1 |
Downloads
If available for this device, you will find all available documentation below.
Photos
Contact us