Neem direct contact op
| Documentatie aanwezig | Nee |
|---|---|
| CE certificaat aanwezig | Nee |
| Serienummer | 131-1335 |
| Tafel-afmeting breedte | 520mm |
| Slag max. | 250mm |
| Model | Verticaal |
| Travel Y | 450mm |
| Tafel-afmeting lengte | 520mm |
| Travel X | 400mm |
| Besturing | Conventioneel |
| Transportafmetingen | 1700mm x 1200mm x 2250mm (l x b x h) |
| Transportgewicht [kg] | 3000kg |
| Transportcolli [st.] | 1 |
Downloads
Indien beschikbaar voor dit apparaat vindt u hieronder alle beschikbare documentatie.
Foto's
Neem direct contact op