Contact us
| Machine incl. charger | |
|---|---|
| Documentation available | No |
| CE certificate present | No |
| Drive | Electric |
| Brand/Type | Cr-220HD |
| Capacity | 220Ah |
| Battery voltage | 24V |
| Working width | 660mm |
| Type | Scrubbing machine |
| Transport dimensions | 1450mm x 860mm x 1040mm (l x w x h) |
| Transport weight [kg] | 500kg |
| Transport packages [pcs.] | 1 |
Downloads
If available for this device, you will find all available documentation below.
Photos
Contact us