Neem direct contact op
| Machine incl lader | |
|---|---|
| Documentatie aanwezig | Nee |
| CE certificaat aanwezig | Nee |
| Aandrijving | Elektrisch |
| Merk/Type | Cr-220HD |
| Capaciteit | 220Ah |
| Accu spanning | 24V |
| Werkbreedte | 660mm |
| Type | Schrobmachine |
| Transportafmetingen | 1450mm x 860mm x 1040mm (l x b x h) |
| Transportgewicht [kg] | 500kg |
| Transportcolli [st.] | 1 |
Downloads
Indien beschikbaar voor dit apparaat vindt u hieronder alle beschikbare documentatie.
Foto's
Neem direct contact op