Neem direct contact op
| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Documentatie aanwezig | Nee |
| CE markering aanwezig | Ja |
| CE certificaat aanwezig | Nee |
| Serienummer | 2102061 |
| Aansturing | CNC |
| Merk aansturing | Cybelec |
| Type aansturing | Cybtouch-8W |
| Vermogen [kW] | 11.0 |
| Aantal assen [st.] | 4: Y1+Y2+X+R |
| Vermogen [ton] | 135 |
| Max. werkbreedte [mm] | 3100 |
| Afstand tussen kolommen [mm] | 2500 |
| Uitlading [mm] | 410 |
| Diepte aanslag [mm] | 750 |
| Max. slag [mm] | 210 |
| Gereedschapshouder | Standaard |
| Type gereedschapshouder | European-style |
| Gereedschap inbegrepen | Ja |
| Opties | Vingerbeveiliging |
| Transportafmetingen | 3720mm x 2300mm x 2750mm (l x b x h) |
| Transportgewicht [kg] | 7700kg |
| Transportcolli [st.] | 1 |
Downloads
Indien beschikbaar voor dit apparaat vindt u hieronder alle beschikbare documentatie.
Foto's
Neem direct contact op