Contact us
| Machine incl. charger | |
|---|---|
| Documentation available | No |
| CE certificate present | No |
| Drive | Electric |
| Brand/Type | Cr-220HD |
| Capacity | 220Ah |
| Battery voltage | 24V |
| Working width | 660mm |
| Type | Scrubbing machine |
| Transport dimensions | 1450mm x 860mm x 1040mm (l x w x h) |
| Transport weight [kg] | 500kg |
| Transport packages [pcs.] | 1 |
Downloads
If available for this device, you will find all available documentation below.
Photos
Location
This machine is not in our storage in Wijchen. You can find this machine at the following location:
Venrayseweg 1305961 NT Horst
Contact us