Contact us
| Year | 2021 |
|---|---|
| Documentation available | Yes |
| CE marking present | Yes |
| CE certificate present | No |
| Serial number | 511902Y00160 |
| Operating hours | 9771 |
| Lifting capacity | 1400kg |
| Lifting height | 9200mm |
| Overhead clearance | 3600mm |
| Mast | Triplex |
| Transport weight [kg] | 3800kg |
| Transport packages [pcs.] | 1 |
Downloads
If available for this device, you will find all available documentation below.
Contact us