Neem direct contact op
| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Documentatie aanwezig | Ja |
| CE markering aanwezig | Ja |
| CE certificaat aanwezig | Nee |
| Serienummer | 511902Y00160 |
| Draaiuren | 9771 |
| Hefvermogen | 1400kg |
| Hefhoogte | 9200mm |
| Doorrijhoogte | 3600mm |
| Mast | Triplex |
| Transportgewicht [kg] | 3800kg |
| Transportcolli [st.] | 1 |
Downloads
Indien beschikbaar voor dit apparaat vindt u hieronder alle beschikbare documentatie.
Neem direct contact op