Neem direct contact op
| Machine incl lader | |
|---|---|
| Bouwjaar | 2000 |
| Documentatie aanwezig | Ja |
| CE markering aanwezig | Ja |
| CE certificaat aanwezig | Nee |
| Serienummer | M93E270003 |
| Draaiuren | 62 |
| Hefvermogen | 1800kg |
| Hefhoogte | 4500mm |
| Doorrijhoogte | 1990mm |
| Vrije-heffing | 1580mm |
| Vorklengte | 1010mm |
| Maximale vorkbreedte | 980mm |
| Minimale vorkbreedte | 240mm |
| Aantal wielen | 4 Wielen |
| Aanbouwdeel | Side-shift |
| Opties | Kenteken, Half cabine, Vrije-heffing, Werklampen |
| Mast | Duplex |
| Keuring tot | 2026 |
| Aandrijving | Elektrisch |
| Merk/Type | 24 TXH 455-6 |
| Bouwjaar batterij | 2000 |
| Capaciteit | 750Ah |
| Accu spanning | 48V |
| Transportafmetingen | 2120mm x 990mm x 1990mm (l x b x h) |
| Transportgewicht [kg] | 3272kg |
| Transportcolli [st.] | 1 |
Downloads
Indien beschikbaar voor dit apparaat vindt u hieronder alle beschikbare documentatie.
Foto's
Neem direct contact op