Neem direct contact op
| Machine incl lader | |
|---|---|
| Bouwjaar | 2004 |
| Documentatie aanwezig | Ja |
| CE markering aanwezig | Ja |
| CE certificaat aanwezig | Nee |
| Serienummer | FDT 18PN67BC-450M |
| Draaiuren | 5961 |
| Hefvermogen | 1750kg |
| Hefhoogte | 4540mm |
| Doorrijhoogte | 2060mm |
| Vrije-heffing | 1680mm |
| Vorklengte | 1150mm |
| Maximale vorkbreedte | 920mm |
| Minimale vorkbreedte | 210mm |
| Aantal wielen | 3 Wielen |
| Aanbouwdeel | Side-shift |
| Opties | Werklampen, Vrije-heffing, Non-marking banden, Half cabine |
| Mast | Triplex |
| Keuring tot | 06-2026 |
| Aandrijving | Elektrisch |
| Merk/Type | 05EPZS0625SC |
| Bouwjaar batterij | X13 |
| Capaciteit | 625Ah |
| Accu spanning | 48V |
| Transportafmetingen | 1940mm x 1070mm x 2060mm (l x b x h) |
| Transportgewicht [kg] | 3520kg |
| Transportcolli [st.] | 1 |
Downloads
Indien beschikbaar voor dit apparaat vindt u hieronder alle beschikbare documentatie.
Foto's
Video's
Neem direct contact op