Neem direct contact op
| Machine incl lader | |
|---|---|
| Bouwjaar | 2011 |
| Documentatie aanwezig | Ja |
| CE markering aanwezig | Ja |
| CE certificaat aanwezig | Nee |
| Serienummer | 710148B05687 |
| Draaiuren | 4764 |
| Type | Elektrische palletwagen |
| Hefvermogen | 2200kg |
| Hefhoogte | 220mm |
| Vorklengte | 1180mm |
| Vorkbreedte | 560mm |
| Aandrijving | Elektrisch |
| Transportafmetingen | 2400mm x 710mm x 1360mm (l x b x h) |
| Transportgewicht [kg] | 800kg |
| Transportcolli [st.] | 1 |
Downloads
Indien beschikbaar voor dit apparaat vindt u hieronder alle beschikbare documentatie.
Foto's
Neem direct contact op