Verkocht
Still EXV14I
WKH10.603
Verkocht
- Bouwjaar: 2020
- Draaiuren: 810
- Gewicht: 1294 kg
Neem direct contact op
| Machine incl lader | |
|---|---|
| Bouwjaar | 2020 |
| Documentatie aanwezig | Ja |
| CE markering aanwezig | Ja |
| CE certificaat aanwezig | Nee |
| Serienummer | F20324X00244 |
| Draaiuren | 810 |
| Type | Meeloop stapelaar |
| Hefvermogen | 1400kg |
| Hefhoogte | 2844mm |
| Doorrijhoogte | 2150mm |
| Vrije-heffing | 0mm |
| Vorklengte | 940mm |
| Vorkbreedte | 560mm |
| Mast | Duplex |
| Aandrijving | Elektrisch |
| Merk/Type | 03 EPZ 0300 SC |
| Bouwjaar batterij | 2021 |
| Capaciteit | 300Ah |
| Accu spanning | 24V |
| Transportafmetingen | 1830mm x 820mm x 2160mm (l x b x h) |
| Transportgewicht [kg] | 1294kg |
| Transportcolli [st.] | 1 |
Downloads
Indien beschikbaar voor dit apparaat vindt u hieronder alle beschikbare documentatie.
Foto's
Neem direct contact op