Neem direct contact op
| Machine incl lader | |
|---|---|
| Bouwjaar | 2020 |
| Documentatie aanwezig | Ja |
| CE markering aanwezig | Ja |
| CE certificaat aanwezig | Nee |
| Serienummer | F20323X00466 |
| Draaiuren | 5087 |
| Type | Meeloop stapelaar |
| Hefvermogen | 1400kg |
| Hefhoogte | 5016mm |
| Doorrijhoogte | 2165mm |
| Vrije-heffing | 1760mm |
| Vorklengte | 1150mm |
| Vorkbreedte | 560mm |
| Mast | Triplex |
| Keuring tot | 09-2026 |
| Aandrijving | Elektrisch |
| Accu spanning | 24V |
| Transportafmetingen | 2000mm x 820mm x 2170mm (l x b x h) |
| Transportgewicht [kg] | 1535kg |
| Transportcolli [st.] | 1 |
Downloads
Indien beschikbaar voor dit apparaat vindt u hieronder alle beschikbare documentatie.
Foto's
Neem direct contact op