Neem direct contact op
| Bouwjaar | 2008 |
|---|---|
| Documentatie aanwezig | Ja |
| CE markering aanwezig | Ja |
| CE certificaat aanwezig | Nee |
| Serienummer | 080929171 |
| Draaiuren | 3295 |
| Hefvermogen | 2500kg |
| Hefhoogte | 4320mm |
| Doorrijhoogte | 2120mm |
| Vrije-heffing | 1430mm |
| Vorklengte | 1070mm |
| Maximale vorkbreedte | 1020mm |
| Minimale vorkbreedte | 250mm |
| Aantal wielen | 4 Wielen |
| Aanbouwdeel | Side-shift |
| Opties | Half cabine, Vrije-heffing, Werklampen, Non-marking banden |
| Mast | Triplex |
| Aandrijving | Diesel |
| Merk motor | Isuzu |
| Transportafmetingen | 2560mm x 1140mm x 2120mm (l x b x h) |
| Transportgewicht [kg] | 4050kg |
| Transportcolli [st.] | 1 |
Downloads
Indien beschikbaar voor dit apparaat vindt u hieronder alle beschikbare documentatie.
Foto's
Locatie
Deze machine bevindt zich niet in onze opslag in Wijchen. U kunt deze machine vinden op de volgende locatie:
Brouwersstraat 236658 AD Beneden Leeuwen
Neem direct contact op