Neem direct contact op
| Machine incl lader | |
|---|---|
| Bouwjaar | 2020 |
| Documentatie aanwezig | Ja |
| CE markering aanwezig | Ja |
| CE certificaat aanwezig | Nee |
| Serienummer | 511902X00996 |
| Draaiuren | 9301 |
| Hefvermogen | 1400kg |
| Hefhoogte | 7700mm |
| Doorrijhoogte | 3100mm |
| Aanbouwdeel | Side-shift |
| Opties | Vrije-heffing |
| Mast | Triplex |
| Aandrijving | Elektrisch |
| Capaciteit | 620Ah |
| Accu spanning | 48V |
| Rijrichting | 2 weg |
| Transportgewicht [kg] | 3550kg |
| Transportcolli [st.] | 1 |
Downloads
Indien beschikbaar voor dit apparaat vindt u hieronder alle beschikbare documentatie.
Foto's
Neem direct contact op