Neem direct contact op
| Bouwjaar | 2015 |
|---|---|
| Documentatie aanwezig | Ja |
| CE markering aanwezig | Ja |
| CE certificaat aanwezig | Nee |
| Serienummer | VS514 |
| Draaiuren | 7644 |
| Hefvermogen | 4000kg |
| Hefhoogte | 4000mm |
| Doorrijhoogte | 2810mm |
| Vrije-heffing | 2010mm |
| Vorklengte | 1200mm |
| Maximale vorkbreedte | 1140mm |
| Minimale vorkbreedte | 290mm |
| Opties | Volledige cabine, Werklampen, Vrije-heffing |
| Mast | Duplex |
| Aandrijving | Diesel |
| Merk motor | JCB 320/40463 |
| Rijrichting | 2 weg |
| Transportafmetingen | 4400mm x 2030mm x 2820mm (l x b x h) |
| Transportgewicht [kg] | 6800kg |
| Transportcolli [st.] | 1 |
Downloads
Indien beschikbaar voor dit apparaat vindt u hieronder alle beschikbare documentatie.
Foto's
Neem direct contact op