Contact us
| Machine incl. charger | |
|---|---|
| Documentation available | Yes |
| CE certificate present | No |
| Serial number | 73901338 |
| Operating hours | 4035 |
| Lifting capacity | 1500kg |
| Options | Free-lift, Half cabin, Work lights |
| Drive | Electric |
| Battery voltage | 48V |
| Transport dimensions | 1930mm x 1070mm x 1970mm (l x w x h) |
| Transport weight [kg] | 2800kg |
| Transport packages [pcs.] | 1 |
Downloads
If available for this device, you will find all available documentation below.
Photos
Contact us