Neem direct contact op
| Machine incl lader | |
|---|---|
| Documentatie aanwezig | Ja |
| CE certificaat aanwezig | Nee |
| Serienummer | 73901338 |
| Draaiuren | 4035 |
| Hefvermogen | 1500kg |
| Opties | Vrije-heffing, Half cabine, Werklampen |
| Aandrijving | Elektrisch |
| Accu spanning | 48V |
| Transportafmetingen | 1930mm x 1070mm x 1970mm (l x b x h) |
| Transportgewicht [kg] | 2800kg |
| Transportcolli [st.] | 1 |
Downloads
Indien beschikbaar voor dit apparaat vindt u hieronder alle beschikbare documentatie.
Foto's
Neem direct contact op