Neem direct contact op
| Machine incl lader | |
|---|---|
| Bouwjaar | 2006 |
| Documentatie aanwezig | Ja |
| CE markering aanwezig | Ja |
| CE certificaat aanwezig | Nee |
| Serienummer | H2X335T02058 |
| Draaiuren | 84050 |
| Hefvermogen | 1600kg |
| Hefhoogte | 4000mm |
| Doorrijhoogte | 2590mm |
| Vrije-heffing | 2130mm |
| Vorklengte | 1030mm |
| Maximale vorkbreedte | 1040mm |
| Minimale vorkbreedte | 240mm |
| Aantal wielen | 3 Wielen |
| Aanbouwdeel | Side-shift |
| Opties | Verwarming, Werklampen, Vrije-heffing, Half cabine |
| Mast | Triplex |
| Aandrijving | Elektrisch |
| Merk/Type | 24/5 PzSH 625 |
| Capaciteit | 625Ah |
| Accu spanning | 48V |
| Transportafmetingen | 1710mm x 1030mm x 2590mm (l x b x h) |
| Transportgewicht [kg] | 3410kg |
| Transportcolli [st.] | 1 |
Downloads
Indien beschikbaar voor dit apparaat vindt u hieronder alle beschikbare documentatie.
Foto's
Neem direct contact op