Neem direct contact op
| Machine incl lader | |
|---|---|
| Bouwjaar | 2014 |
| Documentatie aanwezig | Ja |
| CE markering aanwezig | Ja |
| CE certificaat aanwezig | Nee |
| Serienummer | H2X386E02222 |
| Draaiuren | 14799 |
| Hefvermogen | 2000kg |
| Hefhoogte | 4620mm |
| Doorrijhoogte | 2120mm |
| Vrije-heffing | 1630mm |
| Vorklengte | 1090mm |
| Maximale vorkbreedte | 950mm |
| Minimale vorkbreedte | 220mm |
| Aantal wielen | 4 Wielen |
| Aanbouwdeel | Side-shift |
| Opties | Vrije-heffing, Non-marking banden, Werklampen, Half cabine, Joystick |
| Mast | Triplex |
| Aandrijving | Elektrisch |
| Accu spanning | 48V |
| Transportafmetingen | 2070mm x 1170mm x 2120mm (l x b x h) |
| Transportgewicht [kg] | 3850kg |
| Transportcolli [st.] | 1 |
Downloads
Indien beschikbaar voor dit apparaat vindt u hieronder alle beschikbare documentatie.
Foto's
Neem direct contact op