Neem direct contact op
| Machine incl lader | |
|---|---|
| Bouwjaar | 2001 |
| Documentatie aanwezig | Ja |
| CE markering aanwezig | Ja |
| CE certificaat aanwezig | Nee |
| Serienummer | H2X335MOZ292 |
| Draaiuren | 19339 |
| Hefvermogen | 1800kg |
| Hefhoogte | 4500mm |
| Doorrijhoogte | 2080mm |
| Vrije-heffing | 1610mm |
| Vorklengte | 990mm |
| Maximale vorkbreedte | 970mm |
| Minimale vorkbreedte | 280mm |
| Aantal wielen | 4 Wielen |
| Aanbouwdeel | Side-shift |
| Opties | Werklampen, Vrije-heffing, Non-marking banden, Half cabine, Joystick |
| Mast | Triplex |
| Aandrijving | Elektrisch |
| Merk/Type | 5HPZS 775 |
| Bouwjaar batterij | 2017 |
| Capaciteit | 775Ah |
| Accu spanning | 48V |
| Transportafmetingen | 1950mm x 1130mm x 2080mm (l x b x h) |
| Transportgewicht [kg] | 3613kg |
| Transportcolli [st.] | 1 |
Downloads
Indien beschikbaar voor dit apparaat vindt u hieronder alle beschikbare documentatie.
Foto's
Neem direct contact op