Verkocht
Linde E20PHL EVO
WKH10.531
Verkocht
- Bouwjaar: 2011
- Draaiuren: 17323
- Gewicht: 3839 kg
Neem direct contact op
| Machine incl lader | |
|---|---|
| Bouwjaar | 2011 |
| Documentatie aanwezig | Ja |
| CE markering aanwezig | Ja |
| CE certificaat aanwezig | Nee |
| Serienummer | H2X386B05175 |
| Draaiuren | 17323 |
| Hefvermogen | 2000kg |
| Hefhoogte | 4600mm |
| Doorrijhoogte | 2130mm |
| Vrije-heffing | 1620mm |
| Vorklengte | 1080mm |
| Maximale vorkbreedte | 930mm |
| Minimale vorkbreedte | 240mm |
| Aantal wielen | 4 Wielen |
| Aanbouwdeel | Side-shift |
| Opties | Half cabine, Werklampen, Joystick, Vrije-heffing |
| Mast | Triplex |
| Aandrijving | Elektrisch |
| Merk/Type | Hoppecke |
| Bouwjaar batterij | 2019 |
| Capaciteit | 775Ah |
| Accu spanning | 48V |
| Accu test resultaat | 62% |
| Transportafmetingen | 2070mm x 1172mm x 2140mm (l x b x h) |
| Transportgewicht [kg] | 3839kg |
| Transportcolli [st.] | 1 |
Downloads
Indien beschikbaar voor dit apparaat vindt u hieronder alle beschikbare documentatie.
Foto's
Video's
Neem direct contact op