Neem direct contact op
| Machine incl lader | |
|---|---|
| Bouwjaar | 2019 |
| Documentatie aanwezig | Nee |
| CE certificaat aanwezig | Nee |
| Serienummer | 511902V01016 |
| Draaiuren | 2550 |
| Hefvermogen | 1400kg |
| Hefhoogte | 8600mm |
| Doorrijhoogte | 3400mm |
| Aanbouwdeel | Side-shift |
| Opties | Joystick |
| Mast | Triplex |
| Aandrijving | Elektrisch |
| Merk/Type | Still 3PzS465 48V |
| Bouwjaar batterij | 2019 |
| Capaciteit | 465Ah |
| Accu spanning | 48V |
| Rijrichting | 2 weg |
| Transportgewicht [kg] | 3530kg |
| Transportcolli [st.] | 1 |
Downloads
Indien beschikbaar voor dit apparaat vindt u hieronder alle beschikbare documentatie.
Foto's
Neem direct contact op