Neem direct contact op
| Machine incl lader | |
|---|---|
| Bouwjaar | 2020 |
| Documentatie aanwezig | Ja |
| CE markering aanwezig | Ja |
| CE certificaat aanwezig | Nee |
| Serienummer | 516223X00074 |
| Draaiuren | 8504 |
| Hefvermogen | 1800kg |
| Hefhoogte | 3480mm |
| Doorrijhoogte | 2310mm |
| Vrije-heffing | 0mm |
| Vorklengte | 1200mm |
| Maximale vorkbreedte | 920mm |
| Minimale vorkbreedte | 260mm |
| Aantal wielen | 3 Wielen |
| Aanbouwdeel | Side-shift, Vorkenspreider |
| Opties | Joystick, Half cabine, Werklampen |
| Mast | Duplex |
| Aandrijving | Elektrisch |
| Merk/Type | 5 PZS 625 |
| Bouwjaar batterij | 2020 |
| Capaciteit | 625Ah |
| Accu spanning | 48V |
| Transportafmetingen | 1944mm x 1149mm x 2260mm (l x b x h) |
| Transportgewicht [kg] | 3257kg |
| Transportcolli [st.] | 1 |
Downloads
Indien beschikbaar voor dit apparaat vindt u hieronder alle beschikbare documentatie.
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding(en)
Foto's
Neem direct contact op