Verkocht
Linde H 50 D (394)
WKH10.675
Verkocht
- Bouwjaar: 2013
- Draaiuren: 15453
- Gewicht: 6430 kg
Neem direct contact op
| Bouwjaar | 2013 |
|---|---|
| Documentatie aanwezig | Ja |
| CE markering aanwezig | Ja |
| CE certificaat aanwezig | Nee |
| Serienummer | H2X394D50974 |
| Draaiuren | 15453 |
| Hefvermogen | 5000kg |
| Hefhoogte | 5010mm |
| Doorrijhoogte | 3360mm |
| Vrije-heffing | 0mm |
| Vorklengte | 1190mm |
| Maximale vorkbreedte | 1280mm |
| Minimale vorkbreedte | 270mm |
| Aantal wielen | 4 Wielen |
| Aanbouwdeel | 4de ventiel tot vorkenbord, Side-shift |
| Opties | Joystick, Half cabine, Werklampen |
| Mast | Duplex |
| Aandrijving | Diesel |
| Merk motor | VW/Audi |
| Transportafmetingen | 3160mm x 1190mm x 3370mm (l x b x h) |
| Transportgewicht [kg] | 6430kg |
| Transportcolli [st.] | 1 |
Downloads
Indien beschikbaar voor dit apparaat vindt u hieronder alle beschikbare documentatie.
Foto's
Locatie
Deze machine bevindt zich niet in onze opslag in Wijchen. U kunt deze machine vinden op de volgende locatie:
Brouwersstraat 236658 AD Beneden Leeuwen
Neem direct contact op