Verkocht
Linde E20PH
WKH10.738
Verkocht
- Bouwjaar: 2014
- Draaiuren: 4118
- Gewicht: 3716 kg
Neem direct contact op
| Machine incl lader | |
|---|---|
| Bouwjaar | 2014 |
| Documentatie aanwezig | Ja |
| CE markering aanwezig | Ja |
| CE certificaat aanwezig | Nee |
| Serienummer | H2X386E01677 |
| Draaiuren | 4118 |
| Hefvermogen | 2000kg |
| Hefhoogte | 3570mm |
| Doorrijhoogte | 2340mm |
| Vrije-heffing | 1850mm |
| Vorklengte | 1000mm |
| Maximale vorkbreedte | 980mm |
| Minimale vorkbreedte | 210mm |
| Aantal wielen | 4 Wielen |
| Aanbouwdeel | Side-shift |
| Opties | Half cabine, Vrije-heffing, Werklampen |
| Mast | Duplex |
| Aandrijving | Elektrisch |
| Merk/Type | 05 EPZS 0700 SC |
| Bouwjaar batterij | 2014 |
| Capaciteit | 700Ah |
| Accu spanning | 48V |
| Accu test resultaat | 45% |
| Transportafmetingen | 2040mm x 1172mm x 2350mm (l x b x h) |
| Transportgewicht [kg] | 3716kg |
| Transportcolli [st.] | 1 |
Downloads
Indien beschikbaar voor dit apparaat vindt u hieronder alle beschikbare documentatie.
Handleiding
Handleiding
Handleiding(en)
Foto's
Locatie
Deze machine bevindt zich niet in onze opslag in Wijchen. U kunt deze machine vinden op de volgende locatie:
Brouwersstraat 236658 AD Beneden Leeuwen
Neem direct contact op