Verkocht
Linde H25D
WKH10.732
Verkocht
- Bouwjaar: 2011
- Draaiuren: 6713
- Gewicht: 4560 kg
Neem direct contact op
| Bouwjaar | 2011 |
|---|---|
| Documentatie aanwezig | Ja |
| CE markering aanwezig | Ja |
| CE certificaat aanwezig | Nee |
| Serienummer | C1 X 351 B01818 |
| Draaiuren | 6713 |
| Hefvermogen | 2500kg |
| Hefhoogte | 4030mm |
| Doorrijhoogte | 2850mm |
| Vrije-heffing | 0mm |
| Vorklengte | 1200mm |
| Maximale vorkbreedte | 1060mm |
| Minimale vorkbreedte | 210mm |
| Aantal wielen | 4 Wielen |
| Aanbouwdeel | Side-shift |
| Opties | Half cabine, Werklampen |
| Mast | Duplex |
| Aandrijving | Diesel |
| Merk motor | Deutz |
| Transportafmetingen | 2700mm x 1210mm x 2870mm (l x b x h) |
| Transportgewicht [kg] | 4560kg |
| Transportcolli [st.] | 1 |
Downloads
Indien beschikbaar voor dit apparaat vindt u hieronder alle beschikbare documentatie.
Foto's
Neem direct contact op