Neem direct contact op
| Bouwjaar | 1995 |
|---|---|
| Documentatie aanwezig | Ja |
| CE markering aanwezig | Ja |
| CE certificaat aanwezig | Nee |
| Serienummer | 15-01331 |
| Draaiuren | 6807 |
| Hefvermogen | 2500kg |
| Hefhoogte | 4730mm |
| Doorrijhoogte | 2150mm |
| Vrije-heffing | 1670mm |
| Vorklengte | 1190mm |
| Maximale vorkbreedte | 1040mm |
| Minimale vorkbreedte | 210mm |
| Aantal wielen | 4 Wielen |
| Aanbouwdeel | 4de ventiel tot vorkenbord |
| Opties | Vrije-heffing, Half cabine, Werklampen |
| Mast | Triplex |
| Aandrijving | Diesel |
| Merk motor | Daewoo |
| Transportafmetingen | 2610mm x 1200mm x 2150mm (l x b x h) |
| Transportgewicht [kg] | 4622kg |
| Transportcolli [st.] | 1 |
Downloads
Indien beschikbaar voor dit apparaat vindt u hieronder alle beschikbare documentatie.
Foto's
Locatie
Deze machine bevindt zich niet in onze opslag in Wijchen. U kunt deze machine vinden op de volgende locatie:
Brouwersstraat 236658 AD Beneden Leeuwen
Neem direct contact op