Neem direct contact op
| Machine incl lader | |
|---|---|
| Bouwjaar | 2021 |
| Documentatie aanwezig | Nee |
| CE certificaat aanwezig | Nee |
| Serienummer | 511902Y00108 |
| Draaiuren | 19188 |
| Hefvermogen | 1400kg |
| Hefhoogte | 9800mm |
| Doorrijhoogte | 3800mm |
| Opties | Camera |
| Mast | Triplex |
| Aandrijving | Elektrisch |
| Capaciteit | 620Ah |
| Accu spanning | 48V |
| Rijrichting | 2 weg |
| Transportgewicht [kg] | 3350kg |
| Transportcolli [st.] | 1 |
Downloads
Indien beschikbaar voor dit apparaat vindt u hieronder alle beschikbare documentatie.
Foto's
Neem direct contact op