Neem direct contact op
| Machine incl lader | |
|---|---|
| Bouwjaar | 2019 |
| Documentatie aanwezig | Ja |
| CE markering aanwezig | Ja |
| CE certificaat aanwezig | Nee |
| Serienummer | 516230V00851 |
| Draaiuren | 9466 |
| Hefvermogen | 2000kg |
| Hefhoogte | 4180mm |
| Doorrijhoogte | 2020mm |
| Vrije-heffing | 1450mm |
| Vorklengte | 1190mm |
| Maximale vorkbreedte | 940mm |
| Minimale vorkbreedte | 220mm |
| Aantal wielen | 4 Wielen |
| Aanbouwdeel | Side-shift |
| Opties | Non-marking banden, Half cabine, Werklampen, Vrije-heffing |
| Mast | Triplex |
| Aandrijving | Elektrisch |
| Merk/Type | 5 HPzS 625 |
| Bouwjaar batterij | 2019 |
| Capaciteit | 625Ah |
| Accu spanning | 48V |
| Transportafmetingen | 2051mm x 1149mm x 2030mm (l x b x h) |
| Transportgewicht [kg] | 3640kg |
| Transportcolli [st.] | 1 |
Downloads
Indien beschikbaar voor dit apparaat vindt u hieronder alle beschikbare documentatie.
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding(en)
Foto's
Neem direct contact op