Neem direct contact op
| Bouwjaar | 2005 |
|---|---|
| Documentatie aanwezig | Ja |
| CE markering aanwezig | Ja |
| CE certificaat aanwezig | Nee |
| Serienummer | 00065 |
| Draaiuren | 10690 |
| Hefvermogen | 8000kg |
| Hefhoogte | 4980mm |
| Doorrijhoogte | 3860mm |
| Vrije-heffing | 0mm |
| Vorklengte | 990mm |
| Maximale vorkbreedte | 2010mm |
| Minimale vorkbreedte | 310mm |
| Aantal wielen | 6 Wielen |
| Aanbouwdeel | 3de+4de ventiel tot vorkenbord |
| Opties | Werklampen, Volledige cabine |
| Mast | Duplex |
| Aandrijving | Diesel |
| Merk motor | Daewoo |
| Transportafmetingen | 3650mm x 2090mm x 3860mm (l x b x h) |
| Transportgewicht [kg] | 11163kg |
| Transportcolli [st.] | 1 |
Downloads
Indien beschikbaar voor dit apparaat vindt u hieronder alle beschikbare documentatie.
Foto's
Locatie
Deze machine bevindt zich niet in onze opslag in Wijchen. U kunt deze machine vinden op de volgende locatie:
Brouwersstraat 236658 AD Beneden Leeuwen
Neem direct contact op