Neem direct contact op
| Bouwjaar | 1995 |
|---|---|
| Documentatie aanwezig | Ja |
| CE markering aanwezig | Ja |
| CE certificaat aanwezig | Nee |
| Serienummer | D177B17834S |
| Draaiuren | 15599 |
| Hefvermogen | 3000kg |
| Hefhoogte | 4165mm |
| Doorrijhoogte | 2090mm |
| Vrije-heffing | 1440mm |
| Vorklengte | 1190mm |
| Maximale vorkbreedte | 1010mm |
| Minimale vorkbreedte | 210mm |
| Aantal wielen | 4 Wielen |
| Aanbouwdeel | Side-shift |
| Opties | Weegsysteem, Half cabine, Werklampen, Vrije-heffing |
| Mast | Triplex |
| Aandrijving | Diesel |
| Merk motor | Isuzu |
| Transportafmetingen | 2700mm x 1180mm x 2100mm (l x b x h) |
| Transportgewicht [kg] | 4555kg |
| Transportcolli [st.] | 1 |
Downloads
Indien beschikbaar voor dit apparaat vindt u hieronder alle beschikbare documentatie.
Foto's
Locatie
Deze machine bevindt zich niet in onze opslag in Wijchen. U kunt deze machine vinden op de volgende locatie:
Brouwersstraat 236658 AD Beneden Leeuwen
Neem direct contact op