Neem direct contact op
| Bouwjaar | 2010 |
|---|---|
| Documentatie aanwezig | Nee |
| CE certificaat aanwezig | Nee |
| Serienummer | U0674210 |
| Draaiuren | 5686 |
| Hefvermogen | 2600kg |
| Hefhoogte | 5440mm |
| Doorrijhoogte | 3010mm |
| Vrije-heffing | 0mm |
| Vorklengte | 1200mm |
| Maximale vorkbreedte | 1000mm |
| Minimale vorkbreedte | 300mm |
| Aantal wielen | 4 Wielen |
| Opties | Luchtbanden, Werklampen, Verwarming, Volledige cabine |
| Mast | Triplex |
| Aandrijving | Diesel |
| Merk motor | Chalwyn |
| Transportafmetingen | 3600mm x 2250mm x 3010mm (l x b x h) |
| Transportgewicht [kg] | 5805kg |
| Transportcolli [st.] | 1 |
Downloads
Indien beschikbaar voor dit apparaat vindt u hieronder alle beschikbare documentatie.
Foto's
Locatie
Deze machine bevindt zich niet in onze opslag in Wijchen. U kunt deze machine vinden op de volgende locatie:
Barkston RdS71 3HU
Neem direct contact op